O Firmě

TOPOZ, společnost s ručením omezeným, je ryze český tradiční výrobce strojů, zařízení a nástrojů pro knihárny a tiskárny. Byla založena již v roce 1922, kdy začala vyrábět ruční a prezentační číslovačky. Postupně svůj výrobní sortiment rozšiřovala na poštovní razítka a další stroje pro potřeby polygrafie.

V současnosti se soustřeďuje na výrobu strojů a nástrojů pro perforování, drážkování, zavírání vazeb při dokončovacích operacích v tiskárnách a knihařstvích, výrobu precisních ručních sítotiskových stolů, různých číslovacích systémů určených k instalaci do tiskařských strojů, odkládacích sušících regálů, speciálních kovových razítek a datumovacích vložek. Výrobní program doplňuje o další pomůcky v polygrafických provozech. Svým sortimentem chce také oslovit odborné školy působících v tomto oboru.

Je samozřejmé, že společnost poskytuje na všechny své výrobky záruční i pozáruční servis. V rámci svých služeb TOPOZ brousí a opravuje staré nástroje, nové nástroje vyrábí na zakázku podle potřeb objednatele a opravuje i brousí nástroje do strojů jiných dodavatelů.

Společnost nabízí komplexní služby v celém rozsahu svých technologických možností.

Ceny typových výrobků jsou zasílány na vyžádání. Cenová nabídka na zakázkovou výrobu stroje, nástroje a zařízení je zpracovávána po vyjasnění všech technických detailů. Dodací lhůty odpovídají rozsahu zakázky a vždy jsou se zákazníkem odsouhlaseny.

Dotaz na konkrétní výrobek, individuální poptávku nebo cenovou nabídku je možno vyžádat odesláním příslušného formuláře – viz Dotaz na výrobek nebo telefonicky na číslech uvedených v kontaktech.

Vzhledem k vývoji nových výrobků si společnost vyhrazuje právo doplňovat a měnit svůj program prezentovaný na webových stránkách bez předchozího upozornění.

Zajímá vás víc? Domluvte si schůzku.